خدمات

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

مشتری گرامی:
محصولات این شرکت با توجه به تکنیک ها و هنرهای معماری ساخته شده و در تمامی مراحل تولید ، حفظ کیفیت مطلوب و ارتقاء آن هدف اصلی ما به شمار می رود . نظر به نحوه کارکرد محصولات تهویه ای در محیط های گوناگون با توجه به شرایط متفاوت آب و هوایی، محصولات خود را مطابق با استانداردها و الگوهای اروپایی همگام با تکنولوژی روز طراحی کرده ایم و تمامی اصول و استانداردهای لازم در کارخانجات فن سازی و تهویه هوا در ساخت این محصولات به کار گرفته شده است . فعالیت های ما در راستای تامین نیاز شما بوده و آماده ارائه هر گونه خدمات پس از فروش در اسرع وقت به مشتریان محترم می باشیم.

جهت فعال سازی گارانتی محصولات گروه صنعتی بستانچی فرم خدمات پس از فروش را در زیر تکمیل فرمایید و شماره سریال تمامی محصولات را در آن ثبت و ارسال نمایید ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، گروه صنعتی بستانچی معتقد است مشتریان مهمترین سرمـایه این شرکت هستند،در همین راستا شماره تلفن 58392000(021) آماده دریافت پیشنهادات و مشکلات شما مشتریـان محترم می باشد.

به استناد این ضمانت نامه کالای مذکور برای مدت 24 ماه از تاریخ مندرج در زیر به هر نحو که خریداری شده باشد چه از طریق نمایندگی ها یا شبکه فروشندگان این شرکت ضمانت می گردد و شامل 5 سال پشتیبانی قطعات می باشد. 

تاریخ گارانتی از زمان ساخت محصول به عنوان شروع ضمانت نامه محاسبه خواهد شد . در صورت بروز هر گونه نقص در نحوه کارکرد محصول در طول این مدت مشتری طبق قوانین حمایت از مشتریان واجد شرایط شناخته می شود و می تواند برای استفاده از خدمات پس از فروش قطعات و یا تعویض آنها در هر یک از نمایندگی های شرکت دمنده در شهرستان محل سکونت خود اقدام نماید.

موارد زیر مشمول ضمانت نامه نمی گردد: