برندها

نماینده انحصاری شرکت S&P اسپانیا در ایران

مدیران گروه صنعتی بستانچی طی دیداری با شرکت اسپانیایی S&P تفاهم نامه ای امضا نمودند که به موجب آن گروه صنعتی بستانچی از سال 2014 میلادی به عنوان نماینده انحصاری شرکت S&P جهت توزیع و فروش محصولات آن شرکت در ایران انتخاب و معرفی شد. این محصولات شامل تمام فن های خانگی،فن های صنعتی،فن های تاسیساتی،فن های پارکینگ و سیستمهای تهویه اماکن خاص می باشد.برای آشنایی بیشتر با شرکت S&P اسپانیا ذیلا برخی از موارد به اختصار ذکر شده است. همچنین برای آشنایی با محصولات S&P اینجا کلیک نمایید.

تاسیس شرکت S&Pاز سال 1951میلادی
یکی از بزرگترین تولیدکننده های انواع فن در دنیا
دارای رتبه یک در دنیا از نظر تنوع محصولات
دارای 25 کارخانه، 33 شرکت تابعه و 60 نماینده در نقاط مختلف دنیا

نماینده انحصاری شرکت MyAir انگلستان در ایران

طی نشست مشترکی که بین مدیران گروه صنعتی بستانچی و شرکت MyAir انگلستان برگزار شد،گروه صنعتی بستانچی به عنوان شریک تجاری شرکت MyAir در خاورمیانه انتخاب گردید.همچنین با انعقاد تفاهم نامه ای مشترک، گروه صنعتی بستانچی با راه اندازی خطوط تولیدی جدید تحت لیسانس MyAir انگلستان طیف وسیعی از محصولات خاص شرکت MyAir را برای بازارهای ایران و خاورمیانه تولید خواهد کرد.همچنین برای آشنایی با محصولات MyAir اینجا کلیک نمایید.

نماینده انحصاری شرکت Fanevolution ایتالیا در ایران

پس از اینکه گروه صنعتی بستانچی، علی رغم دارا بودن گستره وسیعی از محصولات با برندهای مختلف، نیاز به تنوع بیشتر محصولات خود جهت گسترش حق انتخاب و رضایت مندی مشتری با سلایق را بیش از پیش احساس نمود، ضمن تحقیقات و ارزیابی گسترده بین برندهای مختلف دنیا، نهایتا تفاهم نامه ای با شرکت Fanevolution ایتالیا امضا نمود که طی این تفاهم نامه، محصولات و تولیدات این شرکت به صورت انحصاری جهت توزیع و فروش در ایران در اختیار گروه صنعتی بستانچی قرار گرفت.